Aktuality

Festivaly obľubujú najmä študenti. Tieto by ste si rozhodne nemali nechať ujsť

04.04.2019 Slovensko je známe nielen tým, že máme množstvo vysokých škôl, ktoré ročne vyštuduje obrovské množstvo študentov, ale aj počtom zaujímavých akcií a festivalov. Keďže ide o veľmi obľúbené a úspešné akcie, lístky si treba kúpiť niekoľko mesiacov vopred, inak sa vám ľahko stane, že sa na festival nedostanete. Leto strávené na festivaloch je typické najmä pre študentov, ktorí majú počas prázdnin veľa voľného času. Tieto akcie by ste si rozhodne nemali nechať ujsť ani vy.

Uprising – koncom roka 2018 bol spustený predpredaj vstupeniek na tento festival. Pôjde tak o dvanásty ročník, kedy sa organizátori rozhodli uvoľniť viac vstupeniek za uvádzaciu cenu. Prvých 500 kusov si môžete zakúpiť za sumu 35 eur, preto by ste dlho váhať nemali.

Pohoda – konať sa bude 11.-13. júla na letisku v Trenčíne. Zakúpiť sa dajú rôzne lístky, pričom trojdňový stojí 99 eur. Ak je táto suma pre vás vysoká, máte ešte dostatok času, aby ste si na neho našetrili peniaze. Tento festival by ste však vynechať rozhodne nemali, zúčastnia sa ho nielen slovenskí, ale aj zahraniční umelci.

Grape –koná sa na letisku v Piešťanoch začiatkom augusta. Známe sú aj prvé mená kapiel a umelcov, ktorí na mieste vystúpia. Návštevníci sa môžu v roku 2019 tešiť na britskú skupinu Rudimental, The Kooks, Aphrodite, Superorganism, Tove Lo, Andy c a mnoho ďalších. Chýbať nebudú ani slovenské mená, bez ktorých by žiadny festival nebol dobrou akciou.

Topfest – festival, ktorý sa koná na Zelenej Vode pri Novom Meste nad Váhom každoročne navštívia tisícky ľudí. Pre fanúšikov sú známe už aj prvé mená účinkujúcich v roku 2019. Ide o Horkýže Slíže, Doctor P.P., The Circus Brothers, RACHMAT alebo odlišný žáner Šarišanci. Podujatie sa bude konať 28-29. júna, preto by ste sa mali s kúpu lístka poponáhľať.

Červeník – koná sa v amfiteátri Červeník neďaleko Piešťan. V roku 2019 si budete môcť zakúpiť nielen permanentku na piatok a sobotu, ale aj na jeden deň. Festival je obľúbený nielen pre jeho kvalitu, ale najmä prijateľnú cenu vstupeniek, ktorá sa pohybuje od 10 do 40 eur.  /VP/

  
Späť na zoznam aktualít

Facebook stránka Záverečné práce.sk Google stránka Záverečné práce.sk Twitter Záverečné práce.sk
AKCIE !!! Zavrieť
Objednajte si podklady pre bakalársku alebo diplomovú prácu a získate prezentáciu k obhajobe v hodnote 100 € ZADARMO a vypracovanie oponentských otázok v hodnote 50 € ZADARMO.