Aktuality

Najlepšie ťaháky všetkých čias. Časť I.

11.08.2017 Prvá voľba kde si pravdepodobne dáte ťahák, je ruka. Preto to väčšina ,,profíkov“ musí správne vymerať. ,,Odborníci“ odporúčajú aby ťahák nebol dlhší viac ako 5 až 6  centimetrov, a bol písaný extra malým písmom. Ideálne ak budete mat text na oboch stranách papierika. Netreba snáď pripomínať, že poznámky na ťahák píšeme heslovite, nerozpisujeme žiadne dlhé romány. ,,Experti“ ešte tvrdia, že ho treba oblepiť z oboch strán páskou, aby sa nepoškodil ak sa vám budú potiť dlane. No, čo na to povedať, je s tým pomaly viac práce ako s učením, však?

Pre pánov vysokoškolákov je ideálnou voľbou na ťahák aj košeľa s dlhým rukávom. Tá je najmä v letom skúšobnom období zdrojom mnohých problematických stavov, keď z vás vo vyšších teplotách leje ako z krhly. No zároveň sa dá do rukáva skryť ťahák.

Napríklad ak si ho šikovný ,,agent“ nejako nalepí z vnútra do rukáva košele, a tú si potom na skúške vyhrnie, veď je predsa hrozne teplo. Túto metódu však zvládajú iba ozajstní ,,profíci“, preto ju ,,amatérom“ veľmi neodporúčame. Dôvod je vysoké riziko odhalenia.
Páni majú košele, a dámy majú silonky. Stará, rokmi overená metóda všetkých ,,flákačiek“.

Dokonca sme počuli, že aj niektorých vynachádzavých pánov...Čo k tomu dodať, proti vkusu podaktorých pánov študentov nebudeme nič namietať. No dámy majú v tomto prípade ideálnu šancu, ako si tak trochu vylepšiť šance na skúške, najmä ak sa miesto učenia venovali...čomukoľvek inému.

Okrem toho, ktorý učiteľ by vám na skúške povedal aby ste si vyhrnuli sukňu, aby skontroloval, že pod ňou nemáte ťahák? Takého by sme asi na Slovensku nenašli. Stačí sa iba raz pomýliť, a už nie ste učiteľom. A to je príliš veľké riziko.
Ťahák pod silonkami však má svoje ,,muchy“. Najmä v lete v horúčave sa s ním môže stať hocičo.

Netreba tiež asi pripomínať, že jen nanič pre krátkozraké slečny, lebo predsa len noha je ďalej ako dlaň. A pozerať si na skúške v kuse na stehná, to tiež nie je práve nenápadné chovanie. Ďalšie ,,geniálne nápady“ vám predstavíme v našom nasledujúcom článku. /JH/

  
Späť na zoznam aktualít

Facebook stránka Záverečné práce.sk Google stránka Záverečné práce.sk Twitter Záverečné práce.sk
AKCIE !!! Zavrieť
Objednajte si podklady pre bakalársku alebo diplomovú prácu a získate prezentáciu k obhajobe v hodnote 100 € ZADARMO a vypracovanie oponentských otázok v hodnote 50 € ZADARMO.