Aktuality

Najlepšie ťaháky všetkých čias. Časť II.

15.08.2017 Dievčatá nosia silonky, no a páni študenti majú zase často pod košeľou biele tričko. Niektorí ,,experti“ vraj zvládnu aj túto fintu. Aj keď nám nie je celkom jasné, ako sa dá z trička pod košeľou niečo opísať. Príliš krkolomné a príliš komplikované, radšej to ani neskúšať. To taký ťahák v podobe tetovania, to je naozaj iný level. Kto dnes nemá potetované celé predlaktia na oboch rukách, ten predsa nie je in však?

A ktorý skúšajúci by si všímal vaše kresby (vzorce, dátumy, výpočty) na rukách...Nevýhodou je akurát tak proces tetovania, ktoré je pomerne bolestivé, a tak povediac na dlhú dobu. Preto si naozaj poriadne rozmyslite, či sa radšej učivo poctivo nenaučíte. Lebo dať si vytetovať na telo ťaháky, je naozaj extréme riešenie.

Lepší nápad ako sa nechať celý potetovať, je použiť miniatúrne slúchadlo do ucha. Už to bolo aj v pár študentských filmoch, a vraj to naozaj funguje. Má to ale samozrejme aj svoje muchy. Aby vám niekto mohol do ucha šepkať správne odpovede, musí najprv poznať správne otázky. A to je práve ten zádrhel, ktorý je potrebné odstrániť. Najjednoduchšie by bolo si test, či otázky na skúške nejako nenápadne odfotiť. Tak, aby si to skúšajúci nevšimol, a vás nevyhodili nielen zo skúšky, ale rovno z školy. Ale ak sa chce niekto hrať na Jamesa Bonda, tak prosím.

Vraj sa dá ako ,,pomôcka na skúške“ použiť aj miniatúrna kamera. Ideálne ak ju skombinujete s vyššie spomenutým malým slúchadlom. Ide síce už o postup na hranici ,,mission impossible“, ale ak má niekto rád high-tech vychytávky a myslí si, že je tajný agent, tak prečo nie?

Pokiaľ sa vám podobné ,,bezpečné“ postupy pri skúškach podarí zrealizovať bez toho, aby vás vyrazili zo školy, dajte nám prosím vedieť. Pre všetkých ostatných študentov radšej odporúčame klasický postup. Teda aby si sadli k učebniciam, a neskúšali podvádzať, nakoniec sa to môže nepekne obrátiť proti vám. A potom vám možno nepomôže už ani ten James Bond./JH/

  
Späť na zoznam aktualít

Facebook stránka Záverečné práce.sk Google stránka Záverečné práce.sk Twitter Záverečné práce.sk
AKCIE !!! Zavrieť
Objednajte si podklady pre bakalársku alebo diplomovú prácu a získate prezentáciu k obhajobe v hodnote 100 € ZADARMO a vypracovanie oponentských otázok v hodnote 50 € ZADARMO.