Často kladené otázky

Neustále sa snažíme skvalitňovať naše služby a spoluprácu s klientami. Preto sme pripravili prehľad najčastejších otázok, s ktorými sa stretávame prostredníctvom telefonátov a kontaktných formulárov. V prípade, že by ste nenašli odpoveď na niektorú z Vašich otázok, radi Vám ich zodpovieme telefonicky(+421 903 785 962), emailom (info@zaverecneprace.sk) alebo cez livechat na rohu tohto webu.


Ako je možné objednať si ghostwriting?

Prvým krokom je vyplnenie predbežnej nezáväznej objednávky, ktorú nájdete na našej stránke. V prípade nejasností nás môžete kedykoľvek kontaktovať emailom alebo telefonicky.


Kedy a ako sa dozviem výslednú cenu za svoju objednávku?

Výsledná cenová kalkulácia záleží na časovej a obsahovej náročnosti. Približnú cenu zistíte ihneď po vyplnení predbežnej objednávky. Presnú cenu Vám zašleme na Váš uvedený email v priebehu pár hodín po prijatí objednávky.


Ako prebieha spracovanie mojej objednávky?

Po dohode na cene a nájdení vhodného ghostwritera Vám navrhneme harmonogram ukážok a platieb, ktorý môžete upraviť a pripomienkovať. Platbu a ukážky zvykneme deliť na 3 časti, pričom vždy musí byť práca na príslušnej časti dopredu finančne krytá. Všetky pripomienky k jednotlivým ukážkam dávame okamžite Ghostwriterovi zapracovať resp. opraviť príslušnú časť = všetko máte neustále pod kontrolou. Anonymne ste v priamom kontakte s autorom.


Ako je možné uhradiť objednávku?

Úhradu je možné uskutočniť prevodom alebo vkladom na účet, ktorý nájdete v automaticky zasielanom emaily po prijatí objednávky.


Kedy je potrebné uhradiť platbu?

Prvú platbu je potrebné uhradiť až po nájdení autora k Vašej objednávke. O tejto skutočnosti budete informovaní prostredníctvom emailu. Pre ostatné platby sa vytvorí harmonogram.


Ako si môžem kontrolovať priebeh spracovania a kvalitu?

V detaile objednávky nájdete harmonogram s presnými termínmi odovzdania jednotlivých častí.


Kto spracováva moju objednávku?

Naša personálna politika je prísne zameriavaná na dokonalú selekciu kvalitných autorov! Všetky texty, ktoré si u nás objednáte sú spracovávané len vyškolenými a vysokoškolsky vzdelanými odborníkmi, ktorí sú kompetentní v danej oblasti.


Ako mi môžete garantovať originalitu?

Zaručujeme Vám spracovanie originálnej práce. Naši spracovatelia sú zmluvne viazaní pod hrozbou vysokej sankcie vypracovávať originálne diela.


Čo ak nakoniec nebude niečo podľa mojich predstáv?

Pri našom vypracovanom systéme postupného odovzdávania a kontrole z Vašej strany sa to v podstate nemôže stať. V prípade potreby sa robia úpravy, až pokiaľ neprejavíte úplnú spokojnosť.


Akým spôsobom sa ku všetkému dostanem?

V detaile Vašej objednávky sa nachádza chat box, kde si všetko kedykoľvek stiahnete.


Koľko trvá expresné spracovanie, garantujete mi spracovanie v stanovený termín?

Termín si do objednávky zadávate Vy. V prípade, že sa na Vašej zákazke začne pracovať, tak Vami stanovený termín bude samozrejme dodržaný.


Musím v objednávke vypĺňať svoje osobné údaje, akú mám istotu, že moje údaje sa nedostanú tretím stranám a ja zostanem v anonymite?

K Vaším osobným údajom nemá nikto prístup, používame ich len ako fakturačné údaje. Ak máte aj tak obavy môžete vyplniť akékoľvek fakturačné údaje. Poprosíme Vás však o uvedenie správnych kontaktných údajov (emailová adresa a telefónne číslo). Bez nich sa nevieme s Vami spojiť resp. zaslať cenovú ponuku. Ochrana osobných údajov a diskrétnosť našich zákazníkov je naša najvyššia priorita. Nikdy sa nezverejnia iným osobám! Všetky informácie, ktoré nám oznámite, sú považované za obchodné tajomstvo.


Mám možnosť priamo komunikovať s ghostwriterom?

Z dôvodu zachovania obojstrannej anonymity, prebieha komunikácia prostredníctvom chatu.


Je možnosť objednať na splátky?

Pokiaľ práve nemáte dostatok financií, tak platbu vieme rozdeliť na viacero častí bez navýšenia. Túto možnosť môžete s nami vopred odkonzultovať.


Mám ďalšie otázky alebo urgentnú objednávku, na koho sa mám obrátiť?

Ak potrebujete ihneď poradiť, v dolnom rohu nájdete chat. Ak sme online, tak môžete ihneď s nami začať rozhovor resp. nám nechať odkaz na našich e – mailových adresách, alebo cez kontaktný formulár prípadne telefonicky.