Referencie

Ďakujem Vám za všetko. Svoju objednávku som vyplnila deň pred odovzdaním. Už som si myslela, že ma nepripustia ku skúške a bola som zúfala. Jeden z pracovníkov ma uistil, že všetko vypracujú za pár hodín. Neverila som tomu. Nakoniec mi podklady prišli pred pol nocou. Bola som maximálne spokojná. Spracovateľka vedela pripraviť zadanie v extrémne krátkom čase a to som mala objednávku v angličtine. Nakoniec ma profesor pochválil a mala som najlepšie hodnotenie zo všetkých. Chcem sa Vám veľmi poďakovať. Zachránili ste ma. Ešte raz veľká vďaka.

(Zuzana)


Potrebovala som pripraviť podklady s ktorými by mal čo robiť aj najlepší informatik. Vy ste to zvládli v priebehu niekoľkých dní. Určite sa na Vás obrátim aj v budúcnosti, čaká ma ešte mnoho náročných tém. Ďakujem za spoluprácu

(Simona)


Narodilo sa mi práve dieťatko a bola som zúfala, nevedela som ako všetko stihnem. Termín  odovzdania  som mala za niekoľko dní. Chcem Vám vysloviť veľkú vďaku, bez Vás by som to určite nezvládla. Máte vynikajúcich ľudí. Moja spracovateľka bola perfektná. Podklady napísala s 2 % zhodou v expresnom termíne. Komunikáciu bola super. Budem Vás odporúčať ďalej.

(Alžbeta)


Mala som v práci veľa povinností a chcela som si urobiť vyššiu atestáciu. Nestíhala som sa pripravovať na hodiny s mojimi žiakmi, fungovať doma a ešte aj písať. Veľmi ste mi pomohli. Pripravili ste všetko presne podľa najnovších požiadaviek. Ľudia ktorí pre Vás pracujú majú veľmi vysokú úroveň. Komunikácia bola vždy super. Odporučila som Vás aj svojej kolegyni.

(Marta)


Niekoľko týždňov som sa trápila so svojou témou a nevedela som pokračovať. Nakoniec mi aj tak neprešla systémom CRZP a od vedúcej a oponenta som dostala známku FX. Rozhodla som sa preto vyhľadať pomoc. Oslovila som Vašu stránku. Všetko ste zvládli v priebehu niekoľkých dní. Dopadlo to podľa mojich predstáv. Nakoniec som stihla opravný termín v škole a nemusela som opakovať ročník. Ste spoločnosť ktorá má naozaj pro klientský prístup ku každému jednému zákazníkovi, tak ako píšete na stránke. Ďakujem Vám a veľká vďaka patrí mojej pani autorke.

(Iveta)


Bol som zúfalý a potreboval som podklady ku skúške. Nevedel som si poradiť so zadaním a tak som poslal objednávku. Reagovali okamžite. Cena bola veľmi prijateľná. Som rád, že som využil Vaše služby. Stihol som zápočet a skúšku v predtermíne.

(Milan)


Po oslovení tímu som nevedel čo čakať. Vysvetlili mi celý priebeh spolupráce. Hotové podklady som mal hodnotené známkou B s minimálnou zhodou. Práca autora bola perfektná a bezchybná. Určite si dám pripraviť aj  podklady k diplomovej práci.

(Martin)


Už druhý rok som sa pokúšal o prípravu podkladov k bakalárskej práci a však neúspešne. Nikdy som nebol pripustený k štátniciam. Mal som veľa povinností a školu študoval externe. Nakoniec som sa rozhodol, že oslovím portál. Bol som prekvapený pri odovzdávaní jednotlivých častí podkladov. A nie len ja ale aj moja školiteľka. Všetko bolo presne podľa jej pokynov. Ja som len všetko konzultoval a nakoniec sa mi podarilo vďaka Vám úspešne ukončiť štúdium.

(Igor)


Veľmi pekne ďakujem celému tímu. Urobili maximum. Podklady som mala vypracované za 24 hodín s hodnotením za A od vedúceho. Opäť sa k ním vrátim. Spolupráca bola vynikajúca, ako aj autor.

(Renáta)


So stránkou spolupracujem už 3 rok a som maximálne spokojná. Mám čas na rodinu a podklady mi dodajú vždy kvalitne a včas.

(Martina)


Ďakujem za spracovanie podkladov k diplomovej práci. Mal som veľmi náročné zadanie a neveril som, že by ho niekto vedel pripraviť. Môj školiteľ bol veľmi prísny a mal veľa meniacich sa požiadaviek. Oslovil som viacero spoločností a každá ma odmietla. Vy ste mi dali vynikajúcu cenu. Tak som si povedal, že to vyskúšam. Ukážky podkladov boli z Vašej strany vždy v predstihu. Zadarmo ste mi vždy opravili všetko čo požadoval vedúci. A čo ma najviac prekvapilo bola príprava k obhajobe. Vypracovali ste mi podklady k prezentácií a všetky otázky od oponenta a vedúceho. Podklady som si len prečítal. Boli ste super

(Marek)


Chcel som podklady v anglickom jazyku. Oproti ostatným spoločnostiam som dostal cenu o 20-30% nižšiu. Autor ktorý mi bol pridelený so mnou neustále komunikoval a vypracoval mi ich podľa zadania. Čo som bol prekvapený, admini boli k dispozícií vždy keď som niečo potreboval, počas víkendov aj sviatku. Momentálne som si zadal u Vás ďalšie objednávky a spolupráca je perfektná, ako vždy. Nesklamali ste.

(Jozef)


Podklady som si dal najskôr pripraviť do jednej nemenovanej spoločnosti. Ponúkli mi extrémne nízku cenu. Po ich odoslaní som zistil že sú celé zle. Následne som oslovil Váš tím  a vy ste mi všetko perfektne opravili. Dá sa na Vás spoľahnúť. Budem Vás odporúčať ďalej. Ste naozaj profesionáli.

(Michal)


Moje najlepšie rozhodnutie ktoré som urobila. Pôvodne som si vybrala iný portál kvôli nízkej cene. Čo som následne aj veľmi oľutovala. Potom som oslovila Vás. Veľmi ste mi pomohli. Ste úžasní. Ďakujem

(Zdenka)


Mala som časť podkladov a nevedela som sa pohnúť ďalej. Môj školiteľ bol veľmi náročný. Oslovila som Vás, na odporúčanie môjho spolužiaka. Vôbec toho neľutujem. Dnešný výsledok ma veľmi potešil. Dostala som od Vás perfektný výsledok a dokonca autor mi vypracoval 10 strán navyše.

(Andrea)


Ďakujem Vám a rada by som sa poďakovala hlavne pisateľovi. Rýchle, originálne, nemám čo dodať.

(Mária)


Som externý študent a nestíhal som popri všetkých povinnostiach venovať sa škole. Oslovil som portál. Admini boli perfektní. Rýchla komunikácia. Spracovateľ pripravil podklady tak dobre, že som za ne dostal A. Nikde som nemohol nájsť literatúru, keďže išlo o inovatívnu tému. Autor ju dokázal spracovať na veľmi vysokej úrovni.

(Ivan)


Pôvodne som zadal 5 objednávok jednej nemenovanej spoločnosti. Prišla mi hotová katastrofa a tak som sa na odporúčanie známeho rozhodol nadviazať s Vami spoluprácu. Spätnú väzbu som mal od Vás v priebehu niekoľkých minút. Podklady boli pripravené tak ako som si to predstavoval. Ďakujem

(Ján)


Autor/ka, spracoval/a podklady s prehľadom v požadovanej kvalite a ešte pred požadovaným termínom odovzdania. Ďakujem

(Mária)


Som spokojná, všetko ste zvládli bez problémov, rýchlo, kvalitne a za veľmi dobrú cenu. Ešte raz ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vami.
(Vanesa)


Dobrý deň, so službami som nadpriemerne spokojný. Veľmi príjemný a rýchli prístup. Ďakujem za trpezlivosť autora.
(Jozef)


Ďakujem autorovi, za prekvapujúco rýchle spracovanie  a hlavne za obsahovú stránku, s ktorou som spokojná. Odporúčam využiť jeho služby
(Mária)


Som spokojná so všetkým aj s komunikáciou. Ďakujem Vám za všetko
(Anette)


Zadanie mám už odovzdané. Ďakujem pekne za pomoc, všetko je z Vašej strany v poriadku. Komunikácia bola s Vami od začiatku promptná a ústretová, boli ste mi nápomocní a dodali ste všetko v termíne a načas. S Vašou prácou som spokojný nad mieru
(Nikolas)


S portálom som spokojná. Odozvu dostanete hneď a ich práca je pohotová, či už sprostredkovateľa alebo spracovateľa. Túto službu by som odporučila tým, ktorý majú problém dokončiť zadanie na čas a hľadajú možnosť pomoci. Ja mám však pozitívne skúsenosti.
(Mária)


Chcela by som sa poďakovať za pomoc, nemala som čas a taktiež téma bola pre mňa trochu náročnejšia. Som spokojná. A určite by som vaše služby využila znova
(Janka)


Ďakujem za vypracovanie, vysoká spokojnosť s pozdravom.
(Jana)


Stránku vrele odporúčam a tým nemám čo negatívne povedať.
(Štefan)


Celkovo som bol s objednávkou spokojný, chválim za rýchle zapracovanie pripomienok a prepracovanie.
(Patrik)


Mám záujem