Referencie

Bol som zúfalý a potreboval som prácu ku skúške. Nevedel som si poradiť so zadaním a tak som poslal objednávku portálu Záverečné práce. Reagovali okamžite. Cena bola veľmi prijateľná. Som rád, že som využil Vaše služby. Stihol som zápočet s skúšku v predtermíne.

(Miro)


Niekoľko týždňov som sa trápila s napísaním práce a nevedela som pokračovať. Prácu som si nakoniec napísala vlastnými silami. Neprešla mi systémom CRZP a od vedúcej a oponenta som dostala známku FX. Rozhodla som sa preto vyhľadať pomoc. Oslovila som Vašu stránku. Celú prácu ste zvládli v priebehu niekoľkých dní. Všetko dopadlo podľa mojich predstáv. Nakoniec som stihla opravný termín v škole a nemusela som opakovať ročník. Ste spoločnosť ktorá má naozaj pro klientský prístup ku každému jednému zákazníkovi, tak ako píšete na stránke. Ďakujem Vám a veľká vďaka patrí mojej pani autorke.

(Iveta)


Už druhý rok som sa pokúšal o napísanie bakalárskej práce a však neúspešne. Nikdy som nebol pripustený k štátniciam. Mal som veľa povinností a školu študoval externe. Nakoniec som sa rozhodol, že oslovím portál Záverečné práce. Bol som prekvapený pri odovzdávaní jednotlivých častí podkladov. A nie len ja ale aj moja školiteľka. Všetko bolo presne podľa jej pokynov. Ja som len prácu konzultoval a nakoniec sa mi podarilo vďaka Vám úspešne ukončiť štúdium.

(Igor)


Mala som v práci veľa povinností a chcela som si urobiť vyššiu atestáciu. Nestíhala som sa pripravovať na hodiny s mojimi žiakmi, fungovať doma a ešte aj písať atestačku. Veľmi ste mi pomohli. Napísali ste ju presne podľa najnovších požiadaviek. Ľudia ktorí pre Vás pracujú majú veľmi vysokú úroveň. Komunikácia bola vždy super. Odporučila som Vás aj svojej kolegyni.

(Marta)


Potrebovala som pripraviť zadanie s ktorým by mal čo robiť aj najlepší informatik. Vy ste to zvládli v priebehu niekoľkých dní. Určite sa na Vás obrátim aj v budúcnosti, čaká ma ešte mnoho náročných prác. Ďakujem za spoluprácu

(Simona)


Veľmi pekne ďakujem celému tímu záverečné práce. Urobili maximum pre moju prácu. Zadanie som mala vypracované za 24 hodín s hodnotením za A od vedúceho. Opäť sa k ním vrátim. Spolupráca bola vynikajúca, ako aj autor.

(Gabika)


So stránkou Záverečné práce spolupracujem už 3 rok a som maximálne spokojná. Mám čas na rodinu a podklady mi dodajú vždy kvalitne a včas.

(Anna)


Po oslovení tímu Záverečné práce som nevedel čo čakať. Vysvetlili mi celý priebeh spolupráce. Bakalársku prácu som mal hodnotenú známkou B s minimálnou zhodou. Práca autora bola perfektná a bezchybná. Určite si dám napísať aj diplomovú prácu.

(Martin)


Ďakujem Vám za všetko. Svoju objednávku som vyplnila deň pred odovzdaním seminárky. Už som si myslela, že ma nepripustia ku skúške a bola som zúfala. Jeden z pracovníkov ma uistil, že zadanie vypracujú za pár hodín. Neverila som tomu. Nakoniec mi práca prišla pred pol nocou, tak aby som ju stihla zaslať ešte do školy. Bola som maximálne spokojná. Spracovateľka vedela napísať prácu v extrémne krátkom čase a to som mala zadanie v angličtine. Nakoniec ma profesor pochválil a mala som najlepšiu prácu zo všetkých. Chcem sa Vám veľmi poďakovať. Zachránili ste ma. Ešte raz veľká vďaka.

(Zuzana)


Prácu som si dal najskôr napísať do jednej nemenovanej spoločnosti. Ponúkli mi extrémne nízku cenu. Po jej odoslaní som zistil že je celá zlá. Následne som oslovil Záverečné práce a tie mi ju perfektne opravili. Dá sa na Vás spoľahnúť. Budem Vás odporúčať ďalej. Ste naozaj profesionáli.

(Michal)


Ďakujem za spracovanie diplomovej práce. Mal som veľmi náročné zadanie a neveril som, že by ho niekto vedel spracovať. Môj školiteľ bol veľmi prísny a mal veľa meniacich sa požiadavok. Oslovil som viacero spoločností a každá ma odmietla. Vy ste mi dali vynikajúcu cenu. Tak som si povedal, že to vyskúšam. Ukážky boli z Vašej strany vždy v predstihu. Zadarmo ste mi vždy opravili všetko čo požadoval vedúci mojej práce. A čo ma najviac prekvapilo bola príprava k obhajobe. Vypracovali ste mi prezentáciu a všetky otázky od oponenta a vedúceho. Prácu som si len prečítal. Boli ste super

(Marek)


Chcel som prácu v anglickom jazyku. Oproti ostatným spoločnostiam som dostal cenu o 20-30% nižšiu. Autor ktorý mi bol pridelený so mnou neustále komunikoval a vypracoval mi ju podľa zadania. Čo som bol prekvapený, admini boli k dispozícií vždy keď som niečo potreboval, počas víkendov aj sviatku. Momentálne som si zadal u Vás ďalšie objednávky a spolupráca je perfektná, ako vždy. Nesklamali ste.

(Jozef)


Pôvodne som zadal 5 prác jednej nemenovanej spoločnosti. Prišla mi hotová katastrofa a tak som sa na odporúčanie známeho rozhodol nadviazať s Vami spoluprácu. Spätnú väzbu som mal od Vás v priebehu niekoľkých minút. Práce boli napísané tak ako som si to predstavoval. Ďakujem

(Ján)


Narodilo sa mi práve dieťatko a bola som zúfala, nevedela som ako všetko stihnem. Termín  odovzdania práce som mala za niekoľko dní. Chcem Vám vysloviť veľkú vďaku, bez Vás by som to určite nezvládla. Máte vynikajúcich ľudí. Moja spracovateľka bola perfektná. Prácu napísala s 2 % zhodou v expresnom termíne. Komunikáciu bola super. Budem Vás odporúčať ďalej.

(Alžbeta)


Som externý študent a nestíhal som popri všetkom písať ešte aj prácu. Oslovil som portál Záverečné práce. Admini boli perfektní. Rýchla komunikácia. Spracovateľ napísal prácu tak dobre, že som za ňu dostal A. Nikde som nemohol nájsť literatúru, keďže išlo o inovatívnu tému. Autor ju dokázal spracovať na veľmi vysokej úrovni.

(Ivan)


Ďakujem Vám a rada by som sa poďakovala hlavne pisateľovi. Rýchle, originálne, nemám čo dodať.

(Mária)


Moje najlepšie rozhodnutie ktoré som urobila. Pôvodne som si vybrala iný portál kvôli nízkej cene. Čo som následne aj veľmi oľutovala. Potom som oslovila Záverečné práce. Tí mi pomohli. Ste úžasní. Ďakujem

(Zdenka)


Mala som časť práce a nevedela som sa pohnúť ďalej. Môj školiteľ bol veľmi náročný. Oslovila som Vás, na odporúčanie môjho spolužiaka. Vôbec toho neľutujem. Dnešný výsledok ma veľmi potešil. Dostala som od Vás perfektnú prácu a dokonca autor mi vypracoval 10 strán navyše.

(Andrea)


Dobrý deň , s prácou som bola spokojná , ďakujem a prajem pekný deň.

(Ivana)


Dobrý deň, áno som veľmi spokojný so spracovaním témy
(Jozef)


Autor/ka, spracoval/a zadanú tému s prehľadom v požadovanej kvalite a ešte pred požadovaným termínom odovzdania. Ďakujem
(Mária)


Som spokojná so všetkým aj s komunikáciou. Ďakujem Vám za všetko
(Anette)


S objednávkou a napísaním prace som spokojná
(Slávka)


Som spokojná s prácou, všetko ste zvládli bez problémov, rýchlo, kvalitne a za veľmi dobrú cenu. Ešte raz ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vami.
(Vanesa)


S tímom záverečných prác som spokojná. Odozvu dostanete hneď a ich práca je pohotová, či už sprostredkovateľa alebo spracovateľa práce. Túto službu by som odporučila tým, ktorý majú problém dokončiť prácu na čas a hľadajú možnosť pomoci. Ja mám však pozitívne skúsenosti.
(Mária)


Ďakujem autorovi, za prekvapujúco rýchle spracovanie témy a hlavne za obsahovú stránku práce, s ktorou som spokojná. Odporúčam využiť jeho služby
(Mária)


Ďakujem za vypracovanie seminárnej práce, vysoká spokojnosť s pozdravom
(Jana)


Dobrý deň , s vypracovaním bc som bol spokojný , rýchla reakcia aj odbornosť
(Andor)


Celkovo som bol s objednávkou spokojný, chválim za rýchle zapracovanie pripomienok a prepracovanie
(Patrik)


Chcela by som sa poďakovať za pomoc, nemala som čas na písanie práce a taktiež téma bola pre mňa trochu náročnejšia. Som s prácou spokojná. A určite by som vaše služby využila znova
(Janka)


Bc prácu mám už odovzdanú. Ďakujem pekne za pomoc, všetko je z Vašej strany v poriadku. Komunikácia bola s Vami od začiatku promptná a ústretová, boli ste mi nápomocní a dodali ste všetko v termíne a načas. S Vašou prácou som spokojný nad mieru
(Nikolas)


Dobrý deň, So službami zaverecneprace.sk. som nadpriemerne spokojní. Veľmi príjemný a rýchli prístup na moju stranu a trpezlivosť autora -čakanie až do konca. Autor nielen že napíše dobru prácu, ale zároveň pospája všetky idei ktoré mám, a tým je nevyhnutné komunikovať s autorom
(Jozef)


Stránku vrele odporúčam a tým nemám čo negatívne povedať
(Štefan)


Ďakujem aj ja ešte raz, bola som veľmi spokojná, určite vás doporučím.
(Vivien)


Samozrejme som spokojná s prácou,všetko ste zvládli bez problémov,rýchlo,kvalitne a za veľmi dobrú cenu. Ešte raz Ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vami.
(Vanesa)