Referencie

Ďakujem Vám za všetko. Svoju objednávku som vyplnila na poslednú chvíľu. Už som si myslela, že ma nepripustia ku skúške a bola som zúfala. Jeden z pracovníkov ma uistil, že všetko vypracujú za pár hodín. Neverila som tomu. Nakoniec som všetko dostala pred pol nocou. Bola som maximálne spokojná. Ghostwriter vedel pripraviť zadanie v extrémne krátkom čase a to som mala objednávku v angličtine. Nakoniec ma profesor pochválil a mala som najlepšie hodnotenie zo všetkých. Chcem sa Vám veľmi poďakovať. Zachránili ste ma. Ešte raz veľká vďaka.

(Zuzana)


Potrebovala som pomoc v oblasti informatiky. Vy ste to zvládli v priebehu niekoľkých dní. Určite sa na Vás obrátim aj v budúcnosti, čaká ma ešte mnoho náročných tém. Ďakujem za spoluprácu

(Simona)


Narodilo sa mi práve dieťatko a bola som zúfala, nevedela som ako všetko stihnem. Termín som mala za niekoľko dní. Chcem Vám vysloviť veľkú vďaku, bez Vás by som to určite nezvládla. Máte vynikajúcich ľudí. Moja ghostwriterka bola perfektná. Zhoda 2 % v expresnom termíne. Komunikáciu bola super. Budem Vás odporúčať ďalej.

(Alžbeta)


Mala som v práci veľa povinností a chcela som si urobiť vyššiu atestáciu. Nestíhala som sa pripravovať na hodiny s mojimi žiakmi, fungovať doma a ešte aj písať. Veľmi ste mi pomohli. Pripravili ste všetko presne podľa najnovších požiadaviek. Ľudia ktorí pre Vás pracujú majú veľmi vysokú úroveň. Komunikácia bola vždy super. Odporučila som Vás aj svojej kolegyni.

(Marta)


Niekoľko týždňov som sa trápila a nevedela ako pokračovať. Nakoniec som aj tak neprešla systémom CRZP s hodnotením FX. Rozhodla som sa preto vyhľadať pomoc. Oslovila som Vašu stránku. Všetko ste zvládli v priebehu niekoľkých dní. Dopadlo to podľa mojich predstáv. Nakoniec som stihla opravný termín a nemusela som opakovať ročník. Ste spoločnosť ktorá má naozaj pro klientský prístup ku každému jednému zákazníkovi, tak ako píšete na stránke. Ďakujem Vám a veľká vďaka patrí mojej pani autorke.

(Iveta)


Bol som zúfalý a potreboval som pomoc. Nevedel som si poradiť a tak som poslal objednávku. Reagovali okamžite. Cena bola veľmi prijateľná. Som rád, že som využil Vaše služby. Stihol som zápočet.

(Milan)


Po oslovení tímu som nevedel čo čakať. Vysvetlili mi celý priebeh spolupráce. Nakoniec som mal hodnotené známkou B . Práca ghostwritera bola perfektná a bezchybná. Určite budem pokračovať v spolupráci ďalej.

(Martin)


Veľmi pekne ďakujem celému tímu. Urobili maximum. Opäť sa k ním vrátim. Spolupráca bola vynikajúca, ako aj autor.

(Renáta)


So stránkou spolupracujem už 3 rok a som maximálne spokojná. Mám čas na rodinu a všetko mi dodajú vždy kvalitne a včas.

(Martina)


Ďakujem za spracovanie. Mal som veľmi náročné zadanie Oslovil som viacero spoločností a každá ma odmietla. Vy ste mi dali vynikajúcu cenu. Tak som si povedal, že to vyskúšam. Ukážky boli z Vašej strany vždy v predstihu. Zadarmo ste mi vždy opravili všetko čo som požadoval. Boli ste super

(Marek)


Chcel všetko v anglickom jazyku. Oproti ostatným spoločnostiam som dostal cenu o 20-30% nižšiu. Ghostwriter ktorý mi bol pridelený so mnou neustále komunikoval a vypracoval všetko podľa zadania. Čo som bol prekvapený, admini boli k dispozícií vždy keď som niečo potreboval, počas víkendov aj sviatku. Momentálne som si zadal u Vás ďalšie objednávky a spolupráca je perfektná, ako vždy. Nesklamali ste.

(Jozef)


Texty som si dal najskôr pripraviť do jednej nemenovanej spoločnosti. Ponúkli mi extrémne nízku cenu. Po ich odoslaní som zistil že sú celé zle. Následne som oslovil Váš tím  a vy ste mi všetko perfektne opravili. Dá sa na Vás spoľahnúť. Budem Vás odporúčať ďalej. Ste naozaj profesionáli.

(Michal)


Moje najlepšie rozhodnutie ktoré som urobila. Pôvodne som si vybrala iný portál kvôli nízkej cene. Čo som následne aj veľmi oľutovala. Potom som oslovila Vás. Veľmi ste mi pomohli. Ste úžasní. Ďakujem

(Zdenka)


Mala som časť pripravenú a nevedela som sa pohnúť ďalej. Oslovila som Vás, na odporúčanie môjho spolužiaka. Vôbec toho neľutujem. Dnešný výsledok ma veľmi potešil. Dostala som od Vás perfektný výsledok a dokonca ghostwriter mi vypracoval 10 strán navyše.

(Andrea)


Ďakujem Vám a rada by som sa poďakovala hlavne autorovi. Rýchle, originálne, nemám čo dodať.

(Mária)


Som externý študent a nestíhal som popri všetkých povinnostiach. Oslovil som portál. Admini boli perfektní. Rýchla komunikácia. Autor pripravil všetko dobre. Nikde som nemohol nájsť literatúru, keďže išlo o inovatívnu tému. Autor ju dokázal spracovať na veľmi vysokej úrovni.

(Ivan)


Pôvodne som zadal 5 objednávok jednej nemenovanej spoločnosti. Prišla mi hotová katastrofa a tak som sa na odporúčanie známeho rozhodol nadviazať s Vami spoluprácu. Spätnú väzbu som mal od Vás v priebehu niekoľkých minút. Všetko bolo pripravené tak ako som si to predstavoval. Ďakujem

(Ján)


Autor/ka, spracoval/a texty s prehľadom v požadovanej kvalite a ešte pred požadovaným termínom odovzdania. Ďakujem

(Mária)


Som spokojná, všetko ste zvládli bez problémov, rýchlo, kvalitne a za veľmi dobrú cenu. Ešte raz ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vami.
(Vanesa)


Dobrý deň, so službami som nadpriemerne spokojný. Veľmi príjemný a rýchli prístup. Ďakujem za trpezlivosť autora.
(Jozef)


Ďakujem Ghostwriterovi, za prekvapujúco rýchle spracovanie  a hlavne za obsahovú stránku, s ktorou som spokojná. Odporúčam využiť jeho služby
(Mária)


Som spokojná so všetkým aj s komunikáciou. Ďakujem Vám za všetko
(Anette)


Všetko mám už odovzdané. Komunikácia bola s Vami od začiatku promptná a ústretová, boli ste mi nápomocní a dodali ste všetko v termíne a načas. S Vašou prácou som spokojný nad mieru
(Nikolas)


S portálom som spokojná. Odozvu dostanete hneď a ich práca je pohotová, či už sprostredkovateľa alebo Ghostwritera. Túto službu by som odporučila tým, ktorý majú problém dokončiť veci na čas a hľadajú možnosť pomoci. Ja mám však pozitívne skúsenosti.
(Mária)


Chcela by som sa poďakovať za pomoc. Som spokojná. A určite by som vaše služby využila znova
(Janka)


Ďakujem za vypracovanie, vysoká spokojnosť s pozdravom.
(Jana)


Stránku vrele odporúčam a tým nemám čo negatívne povedať.
(Štefan)


Celkovo som bol s objednávkou spokojný, chválim za rýchle zapracovanie pripomienok a prepracovanie.
(Patrik)